جراح عمومی در اهواز

جراحی روشی از درمان است که در پی آن بخشی از بدن باز می شود و به منظور درمان کارهایی روی آن قسمت صورت می گیرد. در جراحی عمومی معمولا تمرکز اصلی روی اندام های شکمی قرار دارد که شامل مری، معده، روده کوچک و بزرگ، کبد، لوزالمعده و تیروئید،کیسه صفرا است. همچنین بیماری های مربوط به مشکلات پوست و پستان و فتق نیز در دسته جراحی های عمومی قرار می گیرد. جراح عمومی نیز پزشکی است که جراحی های شکمی را انجام می دهد و گستره فعالیت های وی بالا می باشد. و قادر به جراحی همه قسمت های بدن است. در این نوشته با بهترین جراح عمومی در اهواز آشنا خواهید شد.

جراح عمومی در اهواز
چه مواقعی به پزشک جراح عمومی نیاز است؟

بیماری ها و مشکلات زیادی وجود دارند که باعث می شوند به جراح عمومی مراجعه نماییم. این بیماری ها عبارتند از: فیستول، جراحی چاقی و اضافه وزن، سرطان پستان، آپاندیس، سرطان مقعد، کولکتومی، درمان یبوست، سرطان مری ، بی اختیاری در دفع مدفوع، رفلاکس معده، سرطان کبد، چسبندگی شکم و ….

وظیفه اصلی جراح عمومی

جراح عمومی خوب و حرفه ای ابتدا یک شرح حال کاملی از بیمار می گیرد. سپس معاینه بالینی و فیزیکی را جهت تشخیص اولیه بیماری شروع می کند. اگر با معاینه فیزیکی نتیجه دقیق و تشخیص مطمئنی حاصل نشد، لازم است برای اطمینان بیشتر از عکس برداری و سونوگرافی یا س تی اسکن استفاده کند. بعد از اینکه بیماری تشخیص داده شد و اطمینان از آن حاصل شد، ابتدا درمان های غیرجراحی شروع می شود و حتی الامکان از جراحی جلوگیری می شود مگر اینکه به تعویق انداختن جراحی حال بیمار را بدتر کند. و در نهایت زمانی که بیماری با اقدامات درمانی اولیه بهبود نیابد در این زمان جراحی انجام می شود. بنابراین می توان گفت یک جراح عمومی خوب و معتبر در زمینه تمامی جراحی ها باید تسلط کافی داشته باشد.

بهترین جراح عمومی در اهواز

هر شخصی برای تشخیص دقیق بیماری اش مایل است نزد بهترین جراح عمومی برود. این کاملا طبیعی است که شما بخواهید بیماری تان را با حاذق ترین جراح در میان بگذارید. ولی قطعا مشکلات و سردرگمی هایی در این بین وجود دارد که شما را بر آن می دارد تا تحقیق و بررسی بیشتری و دقیق تری به عمل آورید. توجه داشته باشید در اهواز جراحان عمومی زیادی وجود دارند که می توانید با تکیه بر علم و مهارت آن ها با خیال راحت به درمان بپردازید.

 

دکتر کوشا پورریاحی

متخصص جراحی عمومی و عروق،واریس

جراحی سرطان و پستان،لاپاراسکوپی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *